AiHobies · Deneysel

⚠️ Geliştirilme aşamasındadır — verileri dikkate almayınız. Gösterilen tahmin, sinyal ve finansal veriler algoritma testi amaçlıdır; yatırım tavsiyesi değildir.

QBMosaic

Engines ReadySalt-Okunur Önizleme

Strategy Lab

EMA Crossover Scanner

Kesişim bir emir değildir. XK030 üzerinde tarihsel OOS reliability ve son crossover taranır.

Bu sayfa ne işe yarıyor?

EMA9/36 kesişimlerini XK030’da tarar ve her kesişimin o hissede tarihsel işe yarayıp yaramadığını ölçer.

Hangi soruya cevap veriyor?

Bugün veya son barlarda kimde crossover var ve OOS reliability nedir?

Kararda nasıl kullanılmalı?

Scanner AL üretmez. OOS ≥ 80 + yeterli örnek Decision Center’a faktördür; tek başına işlem değildir.

Hangi motora veri sağlar?

Strategy Lab → Opportunity (EMA bileşeni) → Decision Center

30 hisse · 1d

HisseSinyalOOSRelWinMedyannBar
GLRMKCROSS_BELOW555556%0.6%1831
RALYHCROSS_BELOW556965%3.4%2329
TUPRSCROSS_BELOW545247%-1.8%347
CWENECROSS_BELOW545553%1.5%1951
CANTECROSS_BELOW515652%1.0%2727
TUKASCROSS_BELOW505852%0.4%3118
YEOTKCROSS_BELOW495450%0.1%3664
GUBRFCROSS_BELOW485446%-2.4%3729
TKFENCROSS_BELOW485550%0.5%348
EREGLCROSS_BELOW475040%-1.3%4557
QUAGRCROSS_BELOW465039%-3.5%3181
TUREXCROSS_BELOW434844%-4.9%34100
KRDMDCROSS_BELOW434635%-3.0%3715
CIMSACROSS_BELOW424639%-2.9%49113
ASELSCROSS_BELOW424339%-2.2%3630
GENILCROSS_BELOW425141%-2.1%4129
CVKMDCROSS_BELOW414538%-5.2%2987
DAPGMCROSS_BELOW405952%0.8%3190
EKGYOCROSS_BELOW364440%-2.7%488
OBAMSCROSS_BELOW364041%-3.6%2238
ALKLCCROSS_BELOW355569%6.5%1327
EUPWRCROSS_BELOW355560%3.2%1539
PASEUCROSS_BELOW355145%-2.4%1135
BSOKECROSS_BELOW344241%-4.0%3454
BIMASCROSS_BELOW313528%-6.2%4715
MAVICROSS_BELOW314443%-3.7%3596
ALTNYCROSS_BELOW294241%-2.3%2930
PETKMCROSS_BELOW284239%-5.1%4121
KTLEVCROSS_BELOW222417%-4.8%1237
EFORCROSS_BELOW182320%-11.4%152